Sledovat film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online

Přehrajte si film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko na ČT :D!
  Trailer k filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko   Sledovat Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Robert Hájek (Mach), Kristýna Květová (Sebestová), Stella Zázvorková (babička Rehácková), Iva Janžurová (Savoj queen / Neighbour Pruchová), Jan Bochňák (harmonikář Jakub), Petr Nárožný (Narrator / school director)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
V bláznivé komedii určené dětem i dospělým se divák setká s živými problémy školního a rodinného života, kde se kreslení hrdinové Mach a Šebestová dostanou z televizního Večerníčku do reálného světa. S pomocí utrženého sluchátka zažijí neuvěřitelná dobrodružství. Svou úlohu zde sehrají také pes Jonatán, dvě známé firmy Horáček s Pažoutem a spolu s nimi děti, učitelé a dokonce i podnikatelé malého českého města.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.