Sledovat film Lucky Luke online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Lucky Luke
  Trailer k filmu Lucky Luke   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Western
Režie:
James Huth
Hrají a postavy:
Jean Dujardin (šťastný Luke), Michael Younge (dítě Billy), Sylvie Testudová (Calamity Jane), Daniel Prévost (Pat Poker), Alexandra Lamyová (Belle), Melvil Poupaud (Jesse James)
Scénář:
Sonja Shillito, James Huth, Jean Dujardin, René Goscinny, Morris
Země:
Francie, Argentina
Rok výroby:
2009
Popis:
Lucky Luke dostal příkaz, aby udělal pořádek ve svém rodném Daisy Townu. Městečku momentálně vládne banda desperátů, jako je Billy Kid, Calamity Jane a Jesse James. Lucky Luke zatím nikoho nezabil, ale spravedlnost asi nezjedná, aniž by dal někomu okusit olova...
Hodnocení:
47 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko