Sledovat film
Turné
online

Film Turné
  Trailer k filmu Turné Trailer
Přehrajte si film Turné HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 501 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zlatý věk kypré burlesky.
Bývalý pařížský producent Joachim za sebou nechal celý dosavadní život, aby v Americe začal znovu. Po čase se do Francie vrací s burleskní show, ve které vystupují ne úplně nejmladší a nejštíhlejší tanečnice, kterým Joachim popletl hlavy romantickými představami o turné po své domovině. I přesto, že skupinu čekají levné motely a nedostatek peněz, entuziasmus kyprých showgirls u publika boduje. Sen o vyvrcholení turné v Paříži ale narazí na Joachimovu minulost plnou nezhojených ran.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Mathieu Amalric
Hrají a postavy: Miranda Colclasure (Mimi Le Meaux), Suzanne Ramseyová (Kitten on the Keys), Dirty Martini (Dirty Martini), Julie Atlas Muzová (Julie Atlas Muzová), Angela de Lorenzo (Evie Lovelleová), Alexander Craven (Roky Roulette)
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 1.2.2023 12:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська