Sledovat film Turné online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Turné
  Trailer k filmu Turné   Sledovat 1460 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Mathieu Amalric
Hrají a postavy:
Miranda Colclasure (Mimi Le Meaux), Suzanne Ramseyová (Kitten on the Keys), Dirty Martini (Dirty Martini), Julie Atlas Muzová (Julie Atlas Muzová), Angela de Lorenzo (Evie Lovelleová), Alexander Craven (Roky Roulette)
Země:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Zlatý věk kypré burlesky.

Bývalý pařížský producent Joachim za sebou nechal celý dosavadní život, aby v Americe začal znovu. Po čase se do Francie vrací s burleskní show, ve které vystupují ne úplně nejmladší a nejštíhlejší tanečnice, kterým Joachim popletl hlavy romantickými představami o turné po své domovině. I přesto, že skupinu čekají levné motely a nedostatek peněz, entuziasmus kyprých showgirls u publika boduje. Sen o vyvrcholení turné v Paříži ale narazí na Joachimovu minulost plnou nezhojených ran.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko