Sledovat film Líbánky v Las Vegas online

Přehrajte si film Líbánky v Las Vegas online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Líbánky v Las Vegas
  Trailer k filmu Líbánky v Las Vegas   Sledovat Líbánky v Las Vegas online
Žánr:
komedie, romantický, thriller
Režie:
Andrew Bergman
Hrají a postavy:
James Caan (Tommy Korman), Nicolas Cage (Jack Singer), Sarah Jessica Parkerová (Betsy / Donna), Pat Morita (Mahi Mahi), Johnny Williams (Johnny Sandwich), John Capodice (Sally Molars)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Americká filmová komedie o tom, co všechno se dá za jediný den prohrát v Las Vegas.

Tak například Jack Singer, poněkud naivní a důvěřivý mladý muž prohrál při partii pokeru nejen osmdesát pět tisíc dolarů, ale protože neměl na zaplacení, přistoupil na návrh svého mafiánského protihráče, aby mu na víkend zapůjčil svou přítelkyni Betsy Nolan. Pouze na jediný víkend a aniž by mezi nimi k něčemu došlo. Pouze jako společnici. Z toho samozřejmě nekouká nic než problémy. Vítěz Tommy Korman si svou kořist odveze na Tahity, kde s ní stráví kouzelný víkend, zatímco Jack se ji po návratu snaží všemožně přesvědčit o tom, že zase tak moc bezva to nebylo. Betsy však byla okouzlena a tak je jasné, že aby na Tommyho výlet zapomněla, bude se Jack muset hodně, ale opravdu hodně snažit.
Hodnocení:
58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski