Sledovat film Ladíme 2 online

Přehrajte si film Ladíme 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie Ladíme 2 na !
  Trailer k filmu Ladíme 2   Sledovat Ladíme 2 online
Žánr:
hudba & umění, komedie
Režie:
Elizabeth Banksová
Hrají a postavy:
Anna Kendricková (Beca), Rebel Wilson (Fat Amy), Hailee Steinfeld (Emily), Brittany Snowová (Chloe), Skylar Astin (Jesse), Adam DeVine (Bumper Allen)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Rozsekáme vás přímo světově.

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil. Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski