Sledovat film Druhá míza online

Přehrajte si film Druhá míza HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, hudba & umění, komedie Druhá míza na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Druhá míza   Sledovat Druhá míza online
Žánr:
drama, hudba & umění, komedie
Režie:
Dan Fogelman
Hrají a postavy:
Al Pacino (Danny Collins), Annette Beningová (Mary Sinclair), Jennifer Garnerová (Samantha Leigh Donnelly), Bobby Cannavale (Tom Donnelly), Christopher Plummer (Frank Grubman), Katarina Cas (Žofie)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Jeden dopis mu mohl změnit život. Teď se musí změnit on sám.

Vynikající Al Pacino jako stárnoucí rocková hvězda Danny Collins dojíždí svoji životní dráhu ve stálých kolejích. Jednoho dne jeho manažer odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě.” Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski