Sledovat film
Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
online

Film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
  Trailer k filmu Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana Trailer
Přehrajte si film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 561 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dějiny jsou jim v patách.
Pan Peabody je geniální jako Einstein, vtipný jako Oscar Wilde, odvážný jako Indiana Jones, má deduktivní schopnosti Sherlocka Holmese, styl oblékání Jamese Bonda a kulinářské dovednosti Zdeňka Pohlreicha. Je také světově proslulou celebritou, držitelem Nobelovy ceny, olympijským vítězem ve skoku a desetiboji. A navíc je pes. Díky svým schopnostem a navzdory tomu, že je šelma, adoptoval pan Peabody malého kluka Shermana, kterého od plenek vychovává tak, jak nejlépe umí. Přesto si občas musí přiznat, že je to snad jediná věc, která mu tak úplně nejde a že má co dělat, aby se Shermanem vůbec udržel krok. Sherman je totiž velmi zvědavý a upřímný, díky čemuž se často dostává do různě velkých průšvihů. I proto, aby ukojil synkovu touhu po poznání historie, vynalezl pan Peabody úžasný přístroj jménem Časomat. A díky tomu mají přístup kamkoliv do minulosti. Společně tak zažívají neskutečná dobrodružství, která si člověk nebo pes dokáže sotva představit, poznávají slavné postavy i okamžiky dějin. Na cestách časem musí dodržovat pár zásadních pravidel jako "nikdy se nesetkat sám se sebou", nebo "jen minimálně ovlivňovat minulost nebo raději vůbec", což se jim daří do chvíle, než Sherman potajmu vezme na divokou projížďku Časomatem svou spolužačku Penny, na kterou chce udělat dojem. Nechtěně zamíchají několika nejdůležitějšími událostmi světových dějin a nakonec jim pan Peabody musí přispěchat na pomoc a zachránit je, než se navždy změní minulost, přítomnost i budoucnost.

Režie: Rob Minkoff
Hrají a postavy: Ty Burrell (pan Peabody), Max Charles (Sherman), Lauri Fraser (Marie Antoinette / Egyptian žena), Guillaume Aretos (Robespierre), Patrice A. Musick (učitel), Ariel Winterová (Penny Petersonová)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 7.8.2022 10:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko