Sledovat film
Krvavý příliv
online

Film Krvavý příliv
  Trailer k filmu Krvavý příliv Trailer
Přehrajte si film Krvavý příliv HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 265 filmů a 132 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Boj o kapitánský můstek útočné nukleární ponorky Alabama rozhoduje o rozpoutání třetí světové války.
Ruská ultranacionalistická frakce začíná vážně ohrožovat světový mír. Je vyhlášen stupeň nejvyšší pohotovosti a z americké námořní základny vyplouvá ponorka Alabama, jejíž jaderný potenciál může snadno rozpoutat třetí světovou válku. Do východního Pacifiku ji vede zkušený voják kapitán Ramsey, který nikdy nepochybuje a prvním příkazu a jde do akce, jakmile mí seznam označených cílů. Rozhodování na nejničivějším válečném stroji má ale své pojistky a nový muž na palubě, velící důstojník Hunter, bere své povinnosti i pravomoci velice vážně. Ve chvíli, kdy je přerušeno spojení s velícím střediskem a není možné ověřit příkaz k odpálení jaderných střel, přebírá vedení. Začíná boj o kapitánský můstek, kde se rozhoduje o rozpoutání jaderného holocaustu, z něhož není návratu. Zatímco kolem Alabamy sviští ruská torpéda, na její palubě propuká vzpoura.

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Tony Scott
Hrají a postavy: Denzel Washington (poručík Commander Ron Hunter), Gene Hackman (kapitán Frank Ramsey), Matt Craven (poručík Roy Zimmer USS komunikační důstojník z Al), George Dzundza (šéf lodi), Viggo Mortensen (poručík Peter 'Weps' Ince), James Gandolfini (poručík Bobby
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Action 20.5.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko