Film
Stárnoucí gigolo

Film Stárnoucí gigolo
  Trailer  k filmu Stárnoucí gigolo
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Stárnoucí gigolo

Fioravante se rozhodne stát se profesionálním Donem Juanem, aby pomohl svému příteli Murraymu, který je na mizině. S Murrayem působícím jako jeho "manažer" se rychle ocitne mezi dvěma mlýnskými kameny - láskou a penězi.

Originální název:

Fading Gigolo

Žánr: Komedie
Režie: John Turturro
Hrají a postavy: Sofía Vergaraová (Selima), Woody Allen (Murray), Sharon Stoneová (Dr. Parker), Liev Schreiber (Dovi), John Turturro (Fioravante), Vanessa Paradisová (Avigal)
Scénář: John Turturro
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: Filmbox Premium

Recenze filmu Stárnoucí gigolo:

Podzimní New York v teplých odstínech, hravý džezík a Woody Allen coby neortodoxní obyvatel židovské části Brooklynu, otec snad deseti malých černoušků a také majitel upadajícího antikvariátu, nezapře obchodního ducha předků, přetaví náhodnou poptávku v nabídku a sobě i svému jedinému zaměstnanci hbitě změní pracovní náplň - stane se pasákem a věkově mírně pokročilý Fioravante jeho děvkou... a nevedou si vůbec špatně. Výhody nové živnosti i úspěch u fešných klientek galantnímu gigolovi mírně zkomplikuje seznámení s vdovou po rabínovi, jeho manažer se zase stane terčem žárlivosti bdělého strážce židovské občanské patroly... Relaxační jednohubka kombinující Woodyho komično a Turturrovu melancholickou poetiku.
60% mat.ilda
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina