Film Kosmetička a zvíře

Sledovat film
Kosmetička a zvíře
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Timothy Dalton v roli despotického panovníka dostává lekce převýchovy od nejkrásnější ženy New Yorku! Americká moderní variace pohádky Kráska a zvíře .
Joy Millerová je půvabná, chytrá a vtipná mladá dáma, která sní o tom, že si svými schopnostmi podmaní jednoho dne celý New York. Ve zkrášlovacích procedurách a tajemstvích se vyzná jako žádná jiná, je totiž výbornou kosmetičkou. Místo slávy se jí však lepí smůla na paty a vrcholem všeho je požár ve večerní škole "krásy", kde Joy vyučuje. Než však mohlo být dokonáno dílo zkázy, způsobené nedopalkem cigarety a hořlavým sprayem, Joy se stihla ukázat světu a hlavně novinářům jako neohrožená zachránkyně všeho živého, zvláště laboratorních zvířat z kabinetu. To natolik zaujalo vyslance diktátora z jistého východního totalitního státu, že právě tuto mladou dámu najme jako učitelku k diktátorovým dětem. Joy vycítí, že je to možná životní šance a vydá se směrem na východ. Boris Pochenko vypadá jako naprostý neotesanec s obrovským knírem a rázným krokem, bez smyslu pro humor a moderní svět vůbec. Profese Joy je tady zbytečná, ale bystrá žena se brzy "naučí" být dobrou učitelkou. Diktátorovy tři děti rozkvetou a neotesaný panovník dostává první rafinované ženské lekce.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Ken Kwapis
Hrají a postavy: Fran Drescherová (Joy Millerová), Timothy Dalton (Boris Pochenko), Ian McNeice (Grushinsky), Patrick Malahide (Kleist), Lisa Jakubová (Katrina), Michael Lerner (Jerry Miller)
Scénář: Todd Graff
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko