Sledovat film Deuce Bigalow: Dobrej striptér online

Přehrajte si film Deuce Bigalow: Dobrej striptér online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1467 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Deuce Bigalow: Dobrej striptér
  Trailer k filmu Deuce Bigalow: Dobrej striptér   Sledovat Deuce Bigalow: Dobrej striptér online
Žánr:
Komedie
Režie:
Mike Mitchell
Hrají a postavy:
Rob Schneider (Deuce Bigalow), William Forsythe (Detektiv Fowler), Eddie Griffin (T.J. Hicks), Arija Bareikisová (Kate), Gail O’Gradyová (Claire), Oded Fehr (Antoine Laconte)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Účtuje si deset dolarů, ale dá se s ním smlouvat.

Čistič akvárií Deuce Bigalow je neúspěšná nicka, která si o penězích a krásných ženách může nanejvýš tak nechávat v noci zdát. Jeho veliká šance přijde, když jej exotický frajer Antoine, který si vlastním tělem vydělává na velmi slušné živobytí, nechá po dobu své "služební cesty" hlídat svůj dům a starat se o rybičky. Deuce v přepychové vile samozřejmě co nevidět nadělá nepěknou spoušť, a musí tedy bleskově najít způsob, jak vydělat peníze na rekonstrukci. Jinak jej po Antoinově návratu čeká nepěkný osud.
Pomocnou ruku mu podá pasák T. J., který mu nabídne, aby se stal dalším hřebcem z jeho stáje gigolů. Deuce po krátkém váhání souhlasí, ale ještě netuší, s jak svéráznou sbírkou klientek bude mít co do činění...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski