Sledovat film
Deuce Bigalow: Dobrej striptér
online

Film Deuce Bigalow: Dobrej striptér
  Trailer k filmu Deuce Bigalow: Dobrej striptér Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Účtuje si deset dolarů, ale dá se s ním smlouvat.
Čistič akvárií Deuce Bigalow je neúspěšná nicka, která si o penězích a krásných ženách může nanejvýš tak nechávat v noci zdát. Jeho veliká šance přijde, když jej exotický frajer Antoine, který si vlastním tělem vydělává na velmi slušné živobytí, nechá po dobu své "služební cesty" hlídat svůj dům a starat se o rybičky. Deuce v přepychové vile samozřejmě co nevidět nadělá nepěknou spoušť, a musí tedy bleskově najít způsob, jak vydělat peníze na rekonstrukci. Jinak jej po Antoinově návratu čeká nepěkný osud.
Pomocnou ruku mu podá pasák T. J., který mu nabídne, aby se stal dalším hřebcem z jeho stáje gigolů. Deuce po krátkém váhání souhlasí, ale ještě netuší, s jak svéráznou sbírkou klientek bude mít co do činění...

Žánr: Komedie
Režie: Mike Mitchell
Hrají a postavy: Rob Schneider (Deuce Bigalow), William Forsythe (Detektiv Fowler), Eddie Griffin (T.J. Hicks), Arija Bareikisová (Kate), Gail O’Gradyová (Claire), Oded Fehr (Antoine Laconte)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 7.5.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko