Sledovat film Zvláštní zásilka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zvláštní zásilka
  Trailer k filmu Zvláštní zásilka   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Michael Scott
Hrají a postavy:
Lisa Edelsteinová (Maxine Carter), Brenda Songová (Alice Vanlen), Stan Egi (Danny Wong), Michael Cowell (Bill Devane), Robert Gant (Nate Spencer), Ryan Sullivan (Skydiver #1)
Scénář:
Matt Dearborn
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Lisa Edelstein má odvézt dceru čínského obchodníka do Ameriky. Jenže to asi není to jediné, co tam má propašovat...

Od doby, kdy viděla svou dceru zemřít při autonehodě, se snaží být Lisa Edelstein neustále na cestách. Její současný úkol je odvést 14letou dívku Alice, rozmazlenou dceru jednoho čínského bohatého obchodníka na Hawai k její matce. Těsně před jejich odletem z U.S. Max zjistí, že věci nejsou tak jak mají být. Lisa si spočítá, že otec Alice má velké problémy s čínskou vládou a jeho dcera není jedinou věcí, kterou se snaží propašovat do Ameriky... Je na Maxovi, aby s nebezpečím, které číhá na každém kroku odvezl Alici do jejího nového domova...
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko