Sledovat film Čtyři pokoje online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čtyři pokoje
  Trailer k filmu Čtyři pokoje   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrají a postavy:
Sammi Davisová (Jezebel), Amanda De Cadenetová (Diana), Valeria Golinová (Athena), Madonna (Elspeth), Ione Skyeová (Eva), Lili Taylorová (havran)
Scénář:
Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Čtyři silvestrovské povídky v produkci Quentina Tarantina.

Hotelový poslíček Ted dostal novou práci - stal se poskokem snobských hostů v luxusním hotelu Mon Signot. Blíží se silvestr a do Los Angeles se sjíždí sebranka těch nejzlomyslnějších a nejrozmazlenějších boháčů, aby si ve velkém stylu užili konec roku. Pro Teda začíná těžká šichta. On to ještě neví, ale tucet nejhorších lidí na světě se tam právě chystá ubytovat a budou potřebovat jeho služby!
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko