Film Kiss Kiss Bang Bang

Sledovat film
Kiss Kiss Bang Bang
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Říká se, že peníze a láska nejdou dohromady, nemůžete ale Harry Lockhartovi vyčítat, že to stejně zkusil. Jeho život se obrátil vzhůru nohama, když se jako bývalý zloděj ocitl v Hollywoodu, kde získal roli detektiva, pro kterou ho má připravit pravé soukromé očko. Teď už jen musí přesvědčit dívku svých snů, že je opravdu detektiv. Jen kdyby mu při tom život nestavěl do cesty samé mrtvoly.

Žánr: Thriller, Akční, Komedie, Mysteriózní
Režie: Shane Black
Hrají a postavy: Robert Downey Jr. (Harry Lockhart), Val Kilmer (Gay Perry), Michelle Monaghanová (Harmony Faith Laneová), Corbin Bernsen (Harlan Dexter), Dash Mihok (Pan Frying), Larry Miller (Dabney Shaw)
Scénář: Brett Halliday, Shane Black
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko