Sledovat film Katapult online

Přehrajte si film Katapult online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1118 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Katapult na !
  Trailer k filmu Katapult   Sledovat Katapult online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jaromil Jireš
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška (Jacek Jost), Kateřina Macháčková (Lenka), Jiřina Jirásková (služka Anna), Bára Štěpánová (Tánicka), Johana Tesařová (Lída), Dana Homolová (Tina)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Jiří Bartoška prochází očistcem spletitých milostných avantýr v komedii podle stejnojmenného románu Vladimíra Párala.

Problematika stereotypu všedního dne je téma, jimž se Vladimír Páral zabývá prakticky ve všech svých románech. V novele Katapult je ústředním motivem. Mladý třiatřicetiletý inženýr Jacek Jošt má hezkou ženu a malou dcerku. Těžce však nese, že všechno je denně k uzoufání stejné. Nikterak vzrušující práce a rodina, kde se denně opakují stále stejné scény a jsou vyslovovány stále tytéž věty. Proto se nemůže nikdo divit, že začarovaný kruh chce protrhnout za každou cenu. Na scénu vstupuje pět žen, vybraných počítačem na základě inzerátu...
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski