Sledovat film
Kapitán
online

Film Kapitán
  Trailer k filmu Kapitán Trailer
Přehrajte si film Kapitán HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Dvůr mladého krále Ludvíka XIII. je zmítán mocenskými intrikami. Na scénu však vstupuje rytíř J. Marais, který skvěle ovládá svůj kord.
Banda zlotřilého Rinalda vyloupila a do základů vypálila zámek markýze Teynaka v périgordském kraji. Ožebračený šlechtic má dobrého přítele Francoise de Capestrang, známého pod přezdívkou Kapitán. Ten mu nyní přijíždí na pomoc a spolu se pouštějí do boje s Rinaldem. Při šermířské potyčce s přesilou Teynac zahyne, Francois je těžce raněn a užuž se k němu blíží osudný zásah. Jako zázrakem se však objeví jakási tmavovláska a zachrání mu život. Když se Kapitán probere z bezvědomí, dívka je pryč. Po uzdravení Francois odjíždí do Paříže, aby pomstil přítelovu smrt a pokusil se nalézt krásnou neznámou...

Hrají a postavy: Jean Marais (François de Capestan), Bourvil (Cogolin), Elsa Martinelliová (Gisele d'Angouleme), Pierrette Brunová (Giuseppa), Lise Delamareová (Marie de Médicis), Annie Andersonová (Béatrice de Beaufort)
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 1960
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 5.1.2023 17:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська