Sledovat film Kladivo na čarodějnice online

Přehrajte si film Kladivo na čarodějnice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický Kladivo na čarodějnice na !
  Trailer k filmu Kladivo na čarodějnice   Sledovat Kladivo na čarodějnice online
Žánr:
drama, historický
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Elo Romančík (Lautner), Vladimír Šmeral (Boblig), Soňa Valentová (Zuzana), Josef Kemr (Ignác), Lola Skrbková (Maryna), Jiřina Štěpničková (Dorota Groerová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
V 17. století na Šumpersku probíhal hon na čarodějnice, jemuž padla za oběť řada nevinných.

Film se námětem vrací do 17.století. Inkvizitor povolaný do městečka Šumperk, aby vyšetřil přestupek jedné žebračky, zkonstruuje proces, kterého metody zaručují přiznání všech obžalovaných. Proti uspořádaným a ušlechtilým občanům města se vynoří moc, která pod rouškou očisty kraje od čarodějnic sleduje jen a jen vlastní obohacení a pro tento cíl neváhá obětovat desítky nevinných lidí... Jejím pomocníkem je zbabělost a lhostejnost lidí, kteří poznají pravdu, ale jsou příliš hloupí nebo zbabělí na to, aby ji dokázali obhájit...
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.