Sledovat film Náhradníci online

Přehrajte si film Náhradníci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1142 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, sci-fi, thriller Náhradníci na HBO2, Nova Cinema!
  Trailer k filmu Náhradníci   Sledovat Náhradníci online
Žánr:
akční, sci-fi, thriller
Režie:
Jonathan Mostow
Hrají a postavy:
Bruce Willis (agent Greer), Radha Mitchellová (agent Peters), Rosamund Pikeová (Maggie Greerová), Boris Kodjoe (Anthony Stone), James Francis Ginty (doktor Lionel Canter / Tuxedo), James Cromwell (Older Canter)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Mít svého dokonalého náhradníka. Co by se mohlo stát?

Lidé žijí své životy v ústraní, v bezpečí svých domovů, prostřednictvím robotických náhradníků - sexy a naprosto dokonalých mechanických zpodobnění jich samotných. Jde o ideální svět, v němž neexistují zločin, bolest, strach a následky. Když je poklidný život této utopické společnosti rozbouřen první vraždou za mnoho let, objevuje agent Greer obrovské spiknutí, související s fenoménem náhradníků, a musí se vzdát svého vlastního náhradníka a riskovat život, aby přišel celé záhadě na kloub.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski