Sledovat film Okrsek 13: Ultimátum online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Okrsek 13: Ultimátum
  Trailer k filmu Okrsek 13: Ultimátum   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Patrick Alessandrin
Hrají a postavy:
Cyril Raffaelli (kapitán Damien Tomaso), David Belle (Leïto), Philippe Torreton (prezident republiky), Daniel Duval (Walter Gassman), Elodie Yungová (Tao), Jean Gab'1 (Molko)
Scénář:
Luc Besson
Země:
Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Připraveni na vyšší verzi?

Damien a Leito se vracejí, aby nastolili v okrsku 13 pořádek a vyřešili problémy v této oblasti. Momentálně tu operuje několik různých gangů. Aby se jim podařilo dát věci do pořádku, budou muset Damien a Leito využít opět poněkud nestandardní postupy. A především přijde ke slovu bojové umění!
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko