Sledovat film Jestřábí žena online

Přehrajte si film Jestřábí žena online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, komedie, romantický Jestřábí žena na !
  Trailer k filmu Jestřábí žena   Sledovat Jestřábí žena online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, komedie, romantický
Režie:
Richard Donner
Hrají a postavy:
Matthew Broderick (Phillipe Gaston), Rutger Hauer (kapitán Etienne Navarre), Michelle Pfeifferová (Isabeau d'Anjouová), Leo McKern (otec Imperius the Monk), John Wood (biskup Aquily), Ken Hutchison (Marquet)
Země:
USA
Rok výroby:
1985
Popis:
Do hlubin středověku se můžete vypravit v poutavém fantasy příběhu, odehrávajícím se ve 13. století.

Malý zlodějíček Filip Gaston se na svém útěku z vězení krutého biskupa z Aquily setká se záhadným rytířem Etiennem de Navarrem a stane se jeho sluhou. Rytíř putuje krajem se svým jestřábem a Filip brzy zjistí, že jsou spojeni strašlivou kletbou. Navarre se zamiloval do krásné Isabeau d'Anjou a ta jeho city opětovala, což rozlítilo biskupa z Aquily, který chtěl dívku pro sebe natolik, že je oba proklel. Dívka se s východem slunce mění v jestřába a Navarre se s jeho západem mění ve velkého černého vlka. Milenci se tak již nikdy nemají setkat ve své lidské podobě. Gaston se rozhodne s pomocí starého mnicha Imperiuse Navarrovi pomoci a zlomit prokletí.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski