Sledovat film Chytrák a dva společníci online

Přehrajte si film Chytrák a dva společníci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, western Chytrák a dva společníci na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Chytrák a dva společníci   Sledovat Chytrák a dva společníci online
Žánr:
komedie, western
Režie:
Damiano Damiani, Sergio Leone
Hrají a postavy:
Terence Hill (Joe Thanks), Miou-Miouová (Lucy), Robert Charlebois (Bill Locomotiva / Steamengine Bill), Patrick McGoohan (major Cabot), Raimund Harmstorf (seržant Milton), Piero Vida (Jacky Roll)
Země:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
1975
Popis:
Terence Hill je pistolník, podvodník a tak trochu i kouzelník. V hlavě se mu rodí nápad, jak se zmocnit velké sumy peněz...

Dobrodruh Joe Dík vypracoval rafinovaný plán, jak ukrást 300 000 dolarů vládních peněz zkorumpovanému a rasistickému majorovi kavalérie Cabotovi. Pomáhají mu při tom jeho přítel, indiánský míšenec Joe Lokomotiva, a společná přítelkyně jich obou Lucy. Bill se vydává za plukovníka, který byl v průběhu vyšetřování případu zabit, a Lucy za jeho dceru. Cabot je ale odhalí, a donutí spolupracovat na svém vlastním plánu: pomocí těchto peněz získat od indiánů půdu, na níž, jak se domnívá, jsou ložiska zlata. Všichni se posléze snaží podrazit všechny.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski