Sledovat film
Jednotka příliš rychlého nasazení
online

Film Jednotka příliš rychlého nasazení
  Trailer  k filmu Jednotka příliš rychlého nasazení
Přehrajte si film Jednotka příliš rychlého nasazení HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 313 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jsou to Mizerové. Ve Smrtonosné pasti. Se Smrtonosnou zbraní...
Nicholas Angel je seržant sloužící u londýnské policie a na poldu si opravdu nehraje. Už v mládí přišel na rozdíl mezi dobrem a zlem. Rozhodnutý dát co proto všem, co nectí zákon a pořádek. To by bylo v pořádku, jen by to nesmělo začít vadit vedení londýnské policie, která se cítí být zostuzena jeho úspěchy. Na to konto Angela převelí přes jeho nesouhlas na venkov, kde se přece nic neděje, ale ouha, kde je Angel, je i zločin, a to ne jen tak ledajaký. Tady v poklidné vesničce, která získala několikrát titul vesnice roku, se toho děje čím dál víc.

Originální název:

Hot Fuzz

Režie: Edgar Wright
Hrají a postavy: Simon Pegg (seržant Nicholas Angel), Martin Freeman, Bill Nighy (inspektor Kenneth), Robert Popper, Joe Cornish (Bob), Chris Waitt (Dave)
Scénář: Edgar Wright, Simon Pegg
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 7.10.2023 22:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina