Film
Jednotka příliš rychlého nasazení

Film Jednotka příliš rychlého nasazení
  Trailer  k filmu Jednotka příliš rychlého nasazení
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Jednotka příliš rychlého nasazení

Jsou to Mizerové. Ve Smrtonosné pasti. Se Smrtonosnou zbraní...
Nicholas Angel je seržant sloužící u londýnské policie a na poldu si opravdu nehraje. Už v mládí přišel na rozdíl mezi dobrem a zlem. Rozhodnutý dát co proto všem, co nectí zákon a pořádek. To by bylo v pořádku, jen by to nesmělo začít vadit vedení londýnské policie, která se cítí být zostuzena jeho úspěchy. Na to konto Angela převelí přes jeho nesouhlas na venkov, kde se přece nic neděje, ale ouha, kde je Angel, je i zločin, a to ne jen tak ledajaký. Tady v poklidné vesničce, která získala několikrát titul vesnice roku, se toho děje čím dál víc.

Originální název:

Hot Fuzz

Režie: Edgar Wright
Hrají a postavy: Simon Pegg (seržant Nicholas Angel), Martin Freeman, Bill Nighy (inspektor Kenneth), Robert Popper, Joe Cornish (Bob), Chris Waitt (Dave)
Scénář: Edgar Wright, Simon Pegg
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2

Recenze filmu Jednotka příliš rychlého nasazení:

Jeden z těch policejních už trošku klišé filmů, který je ale pořád vtipný a Simon Pegg naprosto skvěle zahrál svoji roli. U tohoto filmu jsem se úžasně pobavila a opravdu jsem se nenudila, jak už u mě často bývá. Moc povedená komedie.
80% Katy86
I když jsem byl sice lehce zklamán a chtěl dát čtyři, nakonec dávám plný počet, protože tenhle film si to prostě zaslouží jako málokterý. Simon Pegg a Nick Frost jsou sehraná dvojka, to se ví, a že jim to spolu jde se ví taky, jenomže tady bylo tolik herců, že byli (ale až ke konci) zastíněni Bondem a Křiklanem a potěšila mě i účast Filche, doktora Watsona, Billa Nighyho, kterého mám čím dál radši a dalších skvělých herců, každý se uplatnil, každý měl svůj štěk, nikdo nepřebýval, někteří tam mohli být déle. Skvěle natočená komedie, s výbornou hudbou a úžasně vypointovaným finále a nejvíc nejlepší závěrečnou řež v dějinách kinematografie. Dokonce to bylo tak perfektní, že kromě klasického obdivování anglického venkova jsem se ani nesnažil uhodnout, kdo je vrah, protože na to prostě nebyl čas - a možná je to dobře, protože - RIZIKO SPOILERU ať si budete myslet kohokoliv, nejspíš se trefíte - a nejlepší vražda byla tak, jak odrovnali tu babu, která se chtěla odstěhovat TEĎ UŽ NE. Je škoda, že mi zrovna tahle komedie tak dlouho utíkala, protože je fakt vynikající. Ti Angličani, ti Angličani, ti jsou tak nehorázně elegantní a právě tady mi svým vražděním jako nikdy předtím dokázali, proč je tak miluju a obdivuju. Plný počet. 100% zábava a to jsem prosím pěkně neviděl Mizery II ani Smrtonosnou zbraň.
myslivecek1997
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina