Sledovat film
Jedinečný
online

Film Jedinečný
  Trailer k filmu Jedinečný Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Hlavní hvězdou této megaakční podívané od Jamese Wonga plné vizuálních efektů, detonací a bojového umění je hollywoodsko-čínská superhvězda Jet-Li.
Představte si, že existujete v různých formách v několika vesmírech naráz. Vaše alter ega mají různé osudy a ubírají se po různých cestách, dobrých i špatných. Co se stane, když se jedno z nich obrátí na ostatní a nezastaví se, dokud neobrátí váš svět vzhůru nohama? Ve filmu Jedinečný se paralelní světy střetnou v okamžiku, kdy se k přístroji, který je udržuje oddělené, dostane zlotřilý agent Gabriel Yulaw a začne z každé reality eliminovat své jednotlivé verze. S každou, se kterou se mu to podaří, získává víc energie a síly. Nakonec je mezi ním a konečným vítězstvím stát se Jediným s nadlidskými schopnostmi pouze jeden muž - Gabriel Yulaw přezdívaný Gabe, příkladný manžel a zasloužilý člen losangeleského policejního sboru.

Režie: James Wong
Hrají a postavy: Jet Li (Gabe), Carla Guginoová (Massie Walshová), Carla Guginová (Massie Walsh), Delroy Lindo, Jason Statham (Evan Funsch), James Morrison (Aldrich)
Scénář: Glen Morgan, James Wong
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 28.11.2022 04:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська