Sledovat film Je to jen konec světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Je to jen konec světa
  Trailer k filmu Je to jen konec světa   Sledovat 1540 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Xavier Dolan-Tadros
Hrají a postavy:
Nathalie Bayeová (matka), Vincent Cassel (Antoine), Marion Cotillardová (Catherine), Léa Seydoux (Suzanne), Gaspard Ulliel (Louis), Arthur Couillard (Gaby)
Scénář:
Xavier Dolan-Tadros, Jean-Luc Lagarce
Země:
Kanada, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Mohla to být krásná rodinná večeře. Kdyby nebyla poslední.

Mladý úspěšný dramatik se po 12 letech prožitých ve velkoměstě vrací domů za rodinou, aby oznámil svou blížící se smrt. Svět kosmopolitního muže je však členům rodiny příliš vzdálený a nepředstavitelný, než aby mohlo dojít ke smíření a naplňujícímu prožití posledních společných chvil.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko