Sledovat film Tramontane online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tramontane
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Vatche Boulghourjian
Hrají a postavy:
Michel Adabachi (Wissam), Sajed Amer (Tarek), Abido Bacha (Mounir), Toufic Barakat (Hisham), Georges Diab (Nabil), Raymond Haddouni (Omar)
Země:
Libanon, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Nevidomý mladík Rabih, nadaný hudebník a zpěvák, se musí při hledání vlastních kořenů napříč rodným Libanonem prodrat nečekaně hustou sítí polopravd, dezinformací a lží. Jednoho dne, při zdánlivě banálním úkonu žádosti o cestovní pas, je totiž policií zpochybněna autentičnost jeho průkazu totožnosti. Když se rozhodne konfrontovat matku a strýčka, nejbližší příbuzné, naráží na podivné mlčení. S odhodlaností vyrovnávající jeho handicap se vydává na cestu, jež nemůže nevést k osudovému poznání.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski