Sledovat film Je prostě báječná online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Je prostě báječná
  Trailer k filmu Je prostě báječná   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Peter Bogdanovich
Hrají a postavy:
Imogen Poots (Isabella Patterson), Illeana Douglasová (Judy), Graydon Carter (řidič limuzíny), Owen Wilson (Arnold Albertson), Scott Campbell (host v hotelu), Erin Heatherton (host v hotelu)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
S kým si usteleš, s tím si budeš hrát.

Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko