Film Je prostě báječná

Sledovat film
Je prostě báječná
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

S kým si usteleš, s tím si budeš hrát.
Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Peter Bogdanovich
Hrají a postavy: Imogen Poots (Isabella Patterson), Illeana Douglasová (Judy), Graydon Carter (řidič limuzíny), Owen Wilson (Arnold Albertson), Scott Campbell (host v hotelu), Erin Heatherton (host v hotelu)
Scénář: Peter Bogdanovich, Louise Stratten
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko