Film
Hořkých sedmnáct

Film Hořkých sedmnáct
  Trailer  k filmu Hořkých sedmnáct
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Hořkých sedmnáct

Nadine a Krista jsou dvě nejlepší kamarádky, které se snaží protloukat střední školou společně, dokud Nadine nezjistí, že se jí Krista tajně schází s jejím bratrem, a že je hranice mezi přátelstvím a úhlavním nepřátelstvím velice tenká.

Originální název:

The Edge of Seventeen

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Kelly Fremon
Hrají a postavy: Hailee Steinfeld (Nadine), Haley Lu Richardson (Krista), Blake Jenner (Darian), Kyra Sedgwicková (Mona), Woody Harrelson (pan Bruner), Hayden Szeto (Erwin)
Scénář: Kelly Fremon
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Paramount Network

Recenze filmu Hořkých sedmnáct:

Filmy tohoto typu mám rád především proto že přebírají reálné příběhy teenagerů. Hlavní protagonistka se pro tuto roli naprosto hodila. Příběh byl správně depresivní spolu s komediální složkou, která dokázala pobavit, ale tento humor asi nebude pro každého. ( 12.8.17/MAC )
80% JudgeDAVEJudge
Film " The Edge of Seventeen" rozhodně není typickým puberťáckým filmem o kalení, balení a chlastání.. Dívá se na problematiku puberťaček z trochu jiného úhlu.. Nadine si myslí, že snědla veškerou moudrost světa, je největší chudák na světě, kluci jí pro jistotu nezajímají a kromě jedné kámošky jsou ostatní holky slepice. Chová se vůči svému okolí vztekle a radikálně - díky tomu ubližuje nejen sobě samé, ale i svému nejbližšímu okolí.. Rozhodě nejde o nijak kultovní nebo převratné dílo, ale skvěle jsem se pobavila.. Je vidět, že nám od dob westernu "Opravdová kuráž" Hailee Steinfeld pěkně herecky dozrává.. A jako třešnička na dortu - Woody Harrelson měl naprosto dokonalou postavu!
80% venison85
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina