Film Jantarová komnata

Sledovat film
Jantarová komnata
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jantarovou komnatu se pokoušelo najít mnoho lovců pokladů. Jejím tajemstvím jsou v jantaru zalitá semena zázračné, ale vyhynulé rostliny Silphium mající léčivou, ale i smrtící moc. Pokud by se rostlina ocitla v nesprávných rukou, mohlo by to mít za následek zničení celého lidstva. Dobrodruzi Eik, Katharina a Justus s pomocí pravnučky Einsteina Mily, společně bojoují proti nemilosrdnému farmaceutickému magnátovi, který je prozhodnutý pro nalezení jantarové komnaty udělat cokoli.

Žánr: Akční, Dobrodružný
Režie: Florian Baxmeyer
Hrají a postavy: Kai Wiesinger (Eik Meiers), Sonja Gerhardt (Kriemhild 'Krimi Meiers), Fabian Busch (Justus Zacharias), Bettina Zimmermannová (Katharina Berthold), Annika Blendlová (Mila Marglund), Clemens Schick (Jan van Hassel)
Scénář: Derek Meister, Simon X. Rost
Země: Německo
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko