Sledovat film Jantarová komnata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jantarová komnata
  Trailer k filmu Jantarová komnata   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Florian Baxmeyer
Hrají a postavy:
Kai Wiesinger (Eik Meiers), Sonja Gerhardt (Kriemhild 'Krimi Meiers), Fabian Busch (Justus Zacharias), Bettina Zimmermannová (Katharina Berthold), Annika Blendlová (Mila Marglund), Clemens Schick (Jan van Hassel)
Scénář:
Derek Meister, Simon X. Rost
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Jantarovou komnatu se pokoušelo najít mnoho lovců pokladů. Jejím tajemstvím jsou v jantaru zalitá semena zázračné, ale vyhynulé rostliny Silphium mající léčivou, ale i smrtící moc. Pokud by se rostlina ocitla v nesprávných rukou, mohlo by to mít za následek zničení celého lidstva. Dobrodruzi Eik, Katharina a Justus s pomocí pravnučky Einsteina Mily, společně bojoují proti nemilosrdnému farmaceutickému magnátovi, který je prozhodnutý pro nalezení jantarové komnaty udělat cokoli.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko