Sledovat film Diamantoví psi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Diamantoví psi
  Trailer k filmu Diamantoví psi   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Shimon Dotan, Dolph Lundgren
Hrají a postavy:
Dolph Lundgren (Xander Ronson), Nan Yuová (Anika), Xue Zuren (Ang Shaw), William Shriver (Chambers), Raicho Vasilev (Zhukov), NuoMing Huariová (Sonia)
Scénář:
Léopold St-Pierre
Země:
Kanada, Čína
Rok výroby:
2007
Popis:
Skupina lovců pokladů se vydává za dlouho ztraceným pokladem - buddhistickým diamantovým artefaktem nesmírné ceny, který je prý ukryt v mongolských horách. Hledači si jako průvodce najmou dobrodruha, bývalého vojáka americké armády, Ronsona. Nikdo z nich však netuší, že tato výprava změní celý jejich život...
Hodnocení:
40 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko