Sledovat film Copak je to za vojáka... online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Copak je to za vojáka...
  Trailer k filmu Copak je to za vojáka...   Sledovat 1579 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Petr Tuček
Hrají a postavy:
Jiří Langmajer (Milan Kouba), Karel Roden (kapitán Tuma), Pavel Hejlík (Šlapetka), Tomáš Valík (Jirsa), Václav Čižkovský (Sany), Ivo Helikar (Honza)
Scénář:
Pavel Hajný, Petr Tuček
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace.

Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má slabost na ženy. Jeho nadřízený ho nemá rád. V době vojenského cvičení na cestě do kasáren však Kouba ukáže opravdový charakter, když zachrání život malému chlapci, usvědčí zloděje a najde si partnerku na celý život - sestru velitele.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko