Film Já, mé druhé já a Irena

Sledovat film
Já, mé druhé já a Irena
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jedinou nadějí dívky pronásledované mafiány a zkorumpovanou policií je v americké buranské komedii policista s rozdvojenou osobností.
Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank - jeho druhé já - udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti - oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne?

Žánr: Dobrodružný, Komedie
Režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Hrají a postavy: Jim Carrey (Charlie Baileygates), Renée Zellwegerová (Irene P. Watersová), Anthony Anderson (Jamaal Baileygates), Mongo Brownlee (Lee Harvey Baileygates), Jerod Mixon (Shonte Jr. Baileygates), Chris Cooper (Lt. Gerke)
Scénář: Mike Cerrone, Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko