Film Já, Frankenstein

Sledovat film
Já, Frankenstein
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V zimě roku 1795 stvořil šílený doktor Frankenstein monstrum kterému se podařilo přežít až do dnešní doby. Nesmrtelný Adam bloudí sám ulicemi města, ve kterém spolu válčí démoni s chrliči o osud lidstva. Démoni, vedení temným princem Naberiem, se snaží odhalit tajemství Adamova stvoření, aby ho využili k zničení celého lidstva. Proti démonům stojí chrliči v čele s královnou Leonore, kteří se snaží Adama ochránit za jakoukoliv cenu. Jak si Adam začne uvědomovat, že může být klíčem k ovládnutí celého světa, musí se rozhodnout, na čí stranu se přidá...

Žánr: Akční, Fantasy, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: Stuart Beattie
Hrají a postavy: Yvonne Strahovski (Terra), Aaron Eckhart (Adam), Yvonne Strzechowská (Terra), Miranda Ottová (Leonore), Bill Nighy (Naberius), Jai Courtney (Gideon)
Scénář: Mary Shelley, Kevin Grevioux, Stuart Beattie
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko