Sledovat film
AVA: Bez soucitu
online

Film AVA: Bez soucitu
  Trailer  k filmu AVA: Bez soucitu
Přehrajte si film AVA: Bez soucitu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: AVA: Bez soucitu

Zabij nebo budeš zabit.
Ava je nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly - obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu. Po jedné zpackané akci se ale všechno nebezpečně změní.

Originální název:

Ava

Režie: Tate Taylor
Hrají a postavy: Jessica Chastainová (Ava), Diana Silvers, Colin Farrell (Simon), John Malkovich (vévoda), Geena Davisová, Ioan Gruffudd (Peter)
Scénář: Matthew Newton
Země: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 24.2.2024 21:00

Recenze filmu AVA: Bez soucitu:

Chystala jsem se na to hodně dlouho a docela mě to mile překvapilo. Má to příjemnou stopáž, takhle film rychle utíká. Hvězdné tváře mě na plátně lákaly, i když Jessica Chastain mi zrovna do téhle role moc nesedla. Dokázala bych si představit jinou herečku. Malkovich je beze sporu nejlepší, i jeho postava byla nejlépe napsaná. Scénář je ale trochu slabší. Vlastně od každého nakousli jen trochu a ničemu se zvlášť do hloubky nevěnovali, což je škoda, mohlo to být ještě o chlup lepší. Ale na nudné odpoledne nebo večer je to super akční věc, která neurazí.
20% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina