Sledovat film Iluze lásky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Iluze lásky
  Trailer k filmu Iluze lásky   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Gillian Armstrong
Hrají a postavy:
Guy Pearce (Harry Houdini), Catherine Zeta-Jonesová (Mary McGregorová), Timothy Spall, Saoirse Ronanová (Benji McGarvie), Malcolm Shields (Leith Romeo), Leni Harper (Leith Romeo's wife)
Scénář:
Tony Grisoni, Brian Ward
Země:
Velká Británie, Austrálie
Rok výroby:
2007
Popis:
Bude se čarovat, podvádět i milovat.

Největší kouzelnická legenda. Harry Houdini. Konkrétně jeho turné po Velké Británii v roce 1926. V té době se totiž světoznámý kouzelník seznámil se ženou jménem Mary McGregor a na první pohled se do ní zamiloval. Netušil však, že jeho čerstvá láska není úplně tím, čím se zdá být. Ve skutečnosti je to podvodnice, která chce Houdiniho podvést a využít k tomu při jedné z kouzelnických seancí "ducha" jeho matky. Bude se čarovat, podvádět i milovat.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko