Film
I jako Ikaros

Film I jako Ikaros
  Trailer  k filmu I jako Ikaros
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: I jako Ikaros

Prezidenta zavraždil vyšinutý šílenec nebo šlo o spiknutí?
Politický thriller začínající atentátem na prezidenta Marca Jarry, zvoleného na další funkční období. Vyšetřovací komise po roce konstatuje, že šlo o čin vyšinutého Karla-Erica Daslowa a případ tím chce odložit. Státní zástupce Henri Volney závěry komise veřejně zpochybňuje v televizní diskusi a rozbíhá úplně nové vyšetřování. Jenže někdo je proti tomu.

Originální název:

I as in Icarus

Režie: Henri Verneuil
Hrají a postavy: Yves Montand (Le procureur Henri Volney), Michel Albertini (Luigi Lacosta), Roland Amstutz (Gregory), Jean-Pierre Bagot (Michaël Mix), Georges Beller (Sam Kido), Maurice Bénichou (Robert Sanio l'homme a la caméra)
Země: Francie
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina