Sledovat film Hvězda salónu online

Přehrajte si film Hvězda salónu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hvězda salónu
  Trailer k filmu Hvězda salónu   Sledovat Hvězda salónu online
Žánr:
Komedie
Režie:
Gérard Jugnot
Hrají a postavy:
Gérard Jugnot (Yvon Rance), Bérénice Bejová (Laetitia Ranceová), Antoine Duléry (Stéphane), Sabine Haudepinová (Hélene), Mohamed Hicham (Kader), Chantal Laubyová (Françoise)
Země:
Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Francouzská komedie o kadeřnici, která se přes noc stala hvězdou.

Laetitia žije klidně se svým otcem v malém přístavu na severu Francie. Yvon má kadeřnictví, ve kterém stačí učesat všechny dámy ve městě. Laetitia ještě studuje, ale Yvon už se těší, jak svou skromnou živnost rozšíří pro sebe a pro svou dceru. Laetitii by nikdy nepustil na konkurs na film, a tak o jejím pokusu ví celé město, jen ne vlastní otec. A zrovna to vyjde! Hlavní role a možná nová budoucnost pro sotva dospělou dceru. Ale jak to říct Yvonovi a především jak získat jeho požehnání... a vlastně nezbytné povolení?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski