Sledovat film Hvězda salónu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Hvězda salónu
  Trailer k filmu Hvězda salónu   Sledovat 1536 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Gérard Jugnot
Hrají a postavy:
Gérard Jugnot (Yvon Rance), Bérénice Bejová (Laetitia Ranceová), Antoine Duléry (Stéphane), Sabine Haudepinová (Hélene), Mohamed Hicham (Kader), Chantal Laubyová (Françoise)
Scénář:
Gérard Jugnot, Isabelle Mergaultová
Země:
Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Francouzská komedie o kadeřnici, která se přes noc stala hvězdou.

Laetitia žije klidně se svým otcem v malém přístavu na severu Francie. Yvon má kadeřnictví, ve kterém stačí učesat všechny dámy ve městě. Laetitia ještě studuje, ale Yvon už se těší, jak svou skromnou živnost rozšíří pro sebe a pro svou dceru. Laetitii by nikdy nepustil na konkurs na film, a tak o jejím pokusu ví celé město, jen ne vlastní otec. A zrovna to vyjde! Hlavní role a možná nová budoucnost pro sotva dospělou dceru. Ale jak to říct Yvonovi a především jak získat jeho požehnání... a vlastně nezbytné povolení?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko