Sledovat film
S barvou ven aneb Kondomedie
online

Film S barvou ven aneb Kondomedie
  Trailer k filmu S barvou ven aneb Kondomedie Trailer
Přehrajte si film S barvou ven aneb Kondomedie HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdo musí z kola ven! Ale ne ten v růžovém svetru.
Francois Pignon (tohle jméno se objevuje téměř v každé komedii Francise Vebera) je tichý ušlápnutý úředník v jedné středně velké firmě na kondomy. Dozví se, že má být vyhozen, navíc jeho žena jím pohrdá, syn mu nemá co říct. Cítí se osamocený a zbytečný. Od sebevraždy ho zachrání jeho nový soused, bývalý psycholog velké společnosti, který přesně ví, jakou ostudu si v současné době žádná firma s dobrou pověstí nemůže dovolit - nesmí vyhodit na dlažbu homosexuála. A Pignonovi poradí jednoduchý trik, jak zůstat v zaměstnání. Za co jeho kdysi vyhodili, za to Pignona dnes naopak musí v zaměstnání „držet“. Vyrobí fotomontáž, na které je Pignon v gay klubu v poněkud choulostivé pozici a kterou pošlou přímo šéfovi firmy. Nic se nešíří tak rychle, jako informace mezi kolegy. Události se však brzy začnou zúčastněným vymykat z rukou.

Žánr: Komedie
Režie: Francis Veber
Hrají a postavy: Daniel Auteuil (François Pignon), Gérard Depardieu (Félix Santini), Thierry Lhermitte (Guillaume), Michele Laroqueová (Slečna Bertrandová), Michel Aumont (Soused Belone), Jean Rochefort (Ředitel Kopel)
Scénář: Francis Veber
Země: Francie
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 8.11.2022 00:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська