Sledovat film Mikrob a Gasoil online

Přehrajte si film Mikrob a Gasoil online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1504 filmů a 124 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Mikrob a Gasoil
  Trailer k filmu Mikrob a Gasoil   Sledovat Mikrob a Gasoil online
Žánr:
Komedie
Režie:
Michel Gondry
Hrají a postavy:
Ange Dargent (Daniel), Théophile Baquet (Theo), Diane Besnier (Laura), Audrey Tautouová (Marie-Thérese), Vincent Lamoureux (Steve), Agathe Peigney (Agathe)
Scénář:
Michel Gondry
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Kdo jezdí rychle, nic nezažije.

Dva teenageři na zběsile pomalé cestě Francií ve vozidle, které potěší fanoušky kutilských receptářů. Drobný Mikrob a vynalézavý Gasoil jsou tak trochu nenápadní a přehlížení teenageři. Vyhlídka, že dva měsíce blížících se prázdnin prožijí se svými rodinami, je pranic neláká. Jak ale uniknout před nudnou rutinou? Třeba tak, že vezmete motor ze sekačky, několik dřevěných planěk a postavíte neortodoxní vozidlo, něco mezi karavanem a zahradním domkem. A v něm zamíříte na netradiční dobrodružný road trip po Francii. Svoboda volá!
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko