Sledovat film
Mikrob a Gasoil
online

Film Mikrob a Gasoil
  Trailer k filmu Mikrob a Gasoil Trailer
Přehrajte si film Mikrob a Gasoil HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdo jezdí rychle, nic nezažije.
Dva teenageři na zběsile pomalé cestě Francií ve vozidle, které potěší fanoušky kutilských receptářů. Drobný Mikrob a vynalézavý Gasoil jsou tak trochu nenápadní a přehlížení teenageři. Vyhlídka, že dva měsíce blížících se prázdnin prožijí se svými rodinami, je pranic neláká. Jak ale uniknout před nudnou rutinou? Třeba tak, že vezmete motor ze sekačky, několik dřevěných planěk a postavíte neortodoxní vozidlo, něco mezi karavanem a zahradním domkem. A v něm zamíříte na netradiční dobrodružný road trip po Francii. Svoboda volá!

Žánr: Komedie
Režie: Michel Gondry
Hrají a postavy: Ange Dargent (Daniel), Théophile Baquet (Theo), Diane Besnier (Laura), Audrey Tautouová (Marie-Thérese), Vincent Lamoureux (Steve), Agathe Peigney (Agathe)
Scénář: Michel Gondry
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 18.3.2023 10:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська