Sledovat film
Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
online

Film Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
  Trailer k filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala, Finnicka a Peety, povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Hrají a postavy: Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Donald Sutherland (prezident Snow), Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Lady 30.9.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська