Sledovat film Hrdina jedné noci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Hrdina jedné noci
  Trailer k filmu Hrdina jedné noci   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Florian Kerzl), Else Lord (Plaschek, Schneidermeisterin), Betty Bird (Elvira Thompson & Hanni, ihr Double), Theo Lingen (Oberlehrer Schneemilch), Erik Ode (Jantschi, Reklamezeichner), Max Liebl (Der Bürgermeister)
Scénář:
Hanns H. Fischer, Peter Francke
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1935
Popis:
Bujná fantazie jako základ komických i romantických příhod obyčejného venkovského krejčíka.

V roce 1935 si Vlasta Burian s chutí zahrál postavu Floriana Svíčičky, občana Zdislavic, povoláním krejčíka - a založením nenapravitelného romantika. Záliba ve středověkých příbězích ohrožuje Florianovu živnost - a nakonec i jeho postavení v městečku. Když totiž pokazí slavnost k 500. výročí dobytí místního hradu rytířem Zdislavem, vyžene jej starosta z obce a Florian se uchýlí právě na onen středověký hrad. Díky své bujné fantazii se však dostává do nových a nových nedorozumění a potíží.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko