Sledovat film Hrdina jedné noci online

Přehrajte si film Hrdina jedné noci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Hrdina jedné noci na !
  Trailer k filmu Hrdina jedné noci   Sledovat Hrdina jedné noci online
Žánr:
komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Florian Kerzl), Else Lord (Plaschek, Schneidermeisterin), Betty Bird (Elvira Thompson & Hanni, ihr Double), Theo Lingen (Oberlehrer Schneemilch), Erik Ode (Jantschi, Reklamezeichner), Max Liebl (Der Bürgermeister)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1935
Popis:
Bujná fantazie jako základ komických i romantických příhod obyčejného venkovského krejčíka.

V roce 1935 si Vlasta Burian s chutí zahrál postavu Floriana Svíčičky, občana Zdislavic, povoláním krejčíka - a založením nenapravitelného romantika. Záliba ve středověkých příbězích ohrožuje Florianovu živnost - a nakonec i jeho postavení v městečku. Když totiž pokazí slavnost k 500. výročí dobytí místního hradu rytířem Zdislavem, vyžene jej starosta z obce a Florian se uchýlí právě na onen středověký hrad. Díky své bujné fantazii se však dostává do nových a nových nedorozumění a potíží.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski