Sledovat film Hráči se smrtí online

Přehrajte si film Hráči se smrtí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller Hráči se smrtí na Nova Cinema, HBO!
  Trailer k filmu Hráči se smrtí   Sledovat Hráči se smrtí online
Žánr:
drama, horor, thriller
Režie:
Joel Schumacher
Hrají a postavy:
Kiefer Sutherland (Nelson Wright), Julia Robertsová (Rachel Mannusová), Kevin Bacon (David Labraccio), William Baldwin (Joseph Hurley), Oliver Platt (Randal Steckle), Kimberly Scottová (Winnie Hicksová)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Ve hře je odvaha, strach, vášeň a návraty z posmrtného života.

Student medicíny na chicagské universitě Nelson Wright se podrobí odvážnému pokusu. Přivede se do stavu klinické smrti, aby zjistil, zda existuje něco jako posmrtný život. Na pokusu s ním spolupracují jeho přátelé, výzkumnice Rachel, student David, notorický sukničkář Joe a kronikář Randy. Nelsonovi se po úspěšném pokusu, který má za následek noční můry, zbystří smysly. Ostatní následují jeho příkladu. Klinická smrt v nich vyvolává dávné vzpomínky a viny a nutí je korigovat vlastní život i za cenu jeho ohrožení.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.