Sledovat film
Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě
online

Film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě
  Trailer k filmu Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě Trailer
Přehrajte si film Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 521 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Brilantně absurdní příběhy o lidském žití.
Jako moderní Don Quijote a Sancho Panza, tak Sam a Jonathan, dva cestující prodejci s drobnými cetkami, nás vezmou na kaleidoskopickou toulku lidskými touhami. Na výlet, který nám ukáže krásu jednotlivých momentů lidského života, malichernost druhých, humor i tragédii, které se skrývají uvnitř každého z nás, majestátnost života či lidské slabiny. S panoramatickým výhledem poukazuje holub ze své ptačí perspektivy na lidský stav. Opeřenec je ohromen lidmi - jejich aktivitami, pošetilostmi, pýchami a nervozitou, kterým se snaží porozumět a pochopit je.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Roy Andersson
Hrají a postavy: Holger Andersson (Jonathan), Nisse Vestblom (Sam), Viktor Gyllenberg (Karl XII), Lotti Törnros (Flamenco Teacher), Jonas Gerholm (Lonesome Lieutnant), Ola Stensson (Captain / holič)
Scénář: Roy Andersson
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 19.1.2023 16:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська