Sledovat film Nejkrásnější den online

Přehrajte si film Nejkrásnější den HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Nejkrásnější den na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Nejkrásnější den   Sledovat Nejkrásnější den online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Florian David Fitz
Hrají a postavy:
Matthias Schweighöfer (Andi), Florian David Fitz (Benno), Rainer Bock (Dr. Wust), Lars Doppler (letec), Andreas Dubois (Rental car dealer), Jackie Hill (číšnicein Cafe)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Podivínský, ambiciozní klavírista Andi a uvolněný pohodář Benno mají jedno společné: oba trpí smrtelnou nemocí a moc času na tomto světě jim nezůstává. Navzájem se přesvědčí, že mají poslední příležitost vyhodit si z kopýtka. A tak, po nějakých trablech v hospici, se rozhodnou utéct a užít si ten nejhezčí den, než bude pozdě. První věc, kterou potřebují, jsou peníze, a tak si je oba třicátníci napůjčují, k tomu si nakoupí hromadu věcí na splátky, protože se nemusí obávat, že půjdou do vězení. A vyrážejí do Afriky! Pro hypochondra Andiho je začátek cesty noční můrou, ale také obrovským soustem pro Benna, který bude muset čelit své minulosti poprvé v životě .Ale za ten jejich den to stojí.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski