Sledovat film
Toto je náš svet
online

Film Toto je náš svet
  Trailer  k filmu Toto je náš svet
Přehrajte si film Toto je náš svet HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 525 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Toto je náš svet

Nespoutaná jízda proti konvencím.
Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa.

Originální název:

Captain Fantastic

Žánr: Drama
Režie: Matt Ross
Hrají a postavy: Viggo Mortensen (Ben), George MacKay (Bodevan), Sami Isler (Kielyr), Annalise Basso (Vespyr), Nicholas Hamilton (Rellian), Shree Crooks (Zaja)
Scénář: Matt Ross
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 18.12.2023 21:30

Recenze filmu Toto je náš svet:

Povodne som tomu chcel dat az 90 %, ale napokon som si uvedomil, ze film nie je az taky suprovy. A fuckt som povodne uvazoval, ze toto spolus povedzme Revenantom bude u mna film desatrocia. No ale nasiel som par chyb. Tak rychlo to idem vymeniovat, aby som to mal za sebou. Vyborne tempo a zaujimave dialogy nabudia divaka na perfektny filmarsky zazitok. TiglatPilesarzial sa v polke filmu tempo naramne uvolnilo, dialogy pomaly pripominali az vatovo plane plky a dost nastupili prazdne tlachanice o medziludskych vztahoch. No nale vynahradene krasnou prirodou, Viggo Mortensen /Lord Of the Rings 1 -3, Vychodni prisliby/ film pekne taha, a vsimol som si aj Styva Zahna /Joy Ride, Sahara 2005/, ktory stihal. Zvysok hercov som nepoznal, ale reziser Matt Ross si mna osobne tymto ziskal : 77 %
80% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina