Film Happy Feet 2

Sledovat film
Happy Feet 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý krok se počítá.
Film "Happy Feet 2" je dalším pokračováním Oscarem ověnčeného animovaného filmu "Happy Feet". Diváci se vrací do nádherné krajiny Antarktiky v úžasném formátu 3D. Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven - tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Žánr: Animovaný, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný, Hudební komedie
Režie: George Miller, David Peers, Gary Eck
Hrají a postavy: Carlos Alazraqui (Nestor (hlas)), Lombardo Boyar (Raul (hlas)), Jeffrey Garcia (Rinaldo (hlas)), Johnny A. Sanchez (Lombardo (hlas)), Sofía Vergaraová (Carmen (hlas)), Robin Williams (Lovelace (hlas))
Scénář: Gary Eck, Paul Livingston, George Miller, Warren Coleman, John Collee, Judy Morrisová
Země: Austrálie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko