Sledovat film Happy Feet 2 online

Přehrajte si film Happy Feet 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, hudba & umění, komedie, rodinný, hudební komedie Happy Feet 2 na !
  Trailer k filmu Happy Feet 2   Sledovat Happy Feet 2 online
Žánr:
animovaný, hudba & umění, komedie, rodinný, hudební komedie
Režie:
George Miller, David Peers, Gary Eck
Hrají a postavy:
Carlos Alazraqui (Nestor (hlas)), Lombardo Boyar (Raul (hlas)), Jeffrey Garcia (Rinaldo (hlas)), Johnny A. Sanchez (Lombardo (hlas)), Sofía Vergaraová (Carmen (hlas)), Robin Williams (Lovelace (hlas))
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Každý krok se počítá.

Film "Happy Feet 2" je dalším pokračováním Oscarem ověnčeného animovaného filmu "Happy Feet". Diváci se vrací do nádherné krajiny Antarktiky v úžasném formátu 3D. Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven - tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski