Sledovat film Hacker online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hacker
  Trailer k filmu Hacker   Sledovat 1450 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Michael Mann
Hrají a postavy:
Chris Hemsworth (Nicholas Hathaway), Lee-Hom Wang (Chen Dawai), Wei Tangová, Viola Davisová (Carol Barrett), Holt McCallany, Andy On (Alex Trang)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Svět už řídí někdo jiný.

Svět se ocitl na pokraji globální krize, kterou má tentokrát na svědomí neznámý hacker, který vyhrožuje a následně prakticky ukazuje, že prostřednictvím myši a klávesnice zvládne cokoliv. Jediný, kdo mu může konkurovat, je chlap, který za podobné delikty právě kroutí patnáct let v base. Otázka zní: Bude chtít spolupracovat? A zmůže vůbec něco?
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko