Sledovat film Goethe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Goethe
  Trailer k filmu Goethe   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Philipp Stölzl
Hrají a postavy:
Alexander Fehling (Johann Wolfgang Goethe), Miriam Steinová (Lotte Buffová), Moritz Bleibtreu (Albert Kestner), Volker Bruch (Wilhelm Jerusalem), Burghart Klaußner (otec Buff), Henry Hübchen (Johann Kaspar Goethe - Vater)
Scénář:
Alexander Dydyna, Christoph Müller, Philipp Stölzl
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Nadějný básník Johann Wolfgang Goethe neuspěje u zkoušky v rámci studia práv. Je tedy poslán na zkušenou k ospalému provinčnímu soudu. Místo aby se věnoval studiu a vykonávání svých povinností zamiluje se do Lotte, dívky, která je zaslíbená jinému muži.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko