Sledovat film Náš vůdce online

Přehrajte si film Náš vůdce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Náš vůdce na Filmbox!
  Trailer k filmu Náš vůdce   Sledovat Náš vůdce online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Dennis Gansel
Hrají a postavy:
Jürgen Vogel (Rainer Wenger), Jochen Vogel (Rainer Wenger), Frederick Lau (Tim), Max Riemelt (Marco), Jennifer Ulrichová (Karo), Christiane Paulová (Anke Wengerová)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Německo. Současnost. Učitel gymnázia Rainer Wenger se rozhodne během týdenního projektu na téma "Státní formy" vyzkoušet jeden pokus, aby přiblížil studentům počátek diktatury. Pedagogický experiment s ničivými následky. Nejdříve to začalo neškodně s pojmy jako disciplína a pospolitost, ale během několika dnů se teorie změnila v praxi. Název projektu: Vlna. Už třetí den začínají studenti ty, kteří smýšlejí jinak, odstraňovat a ustrkovat. Když se situace na turnaji ve vodním pólu nakonec vyhrotí, rozhodne se učitel experiment zrušit. Příliš pozdě! Vlna se už dávno dostala mimo kontrolu...
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski