Sledovat film Gamoń online

Přehrajte si film Gamoń online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Gamoń
  Trailer k filmu Gamoń   Sledovat Gamoń online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Gérard Oury
Hrají a postavy:
Bourvil (Antoine Marechal), Louis de Funes (Leopold Saroyan), Venantino Venantini (Mickey), Henri Génes (voják), Lando Buzzanca (Lino), Jacques Eyser (komplic Saroyana)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1965
Popis:
Šef pašeráckého gangu Louis de Funés potřebuje přepravit v luxusním autě velký kontraband. Naivní obchodníček Bourvil jeho plánům dokonale vyhovuje.

Obchodník dětskými oblečky Antoine Marechal je rozený nešika a smolař. Ať dělá cokoli, vždycky se to zvrtne trochu jinak, než by chtěl. A tak tomu bylo i ve chvíli, kdy se vydal na vysněnou dovolenou do Itálie. Ještě v pařížských ulicích mu nabourala auto limuzína. Její majitel, bohatý pan Saroyan, ale poškozeného velkoryse odškodnil - poskytl mu k cestě na prázdniny luxusní auto. Antoine netuší, že jeho dobrodinec je ve skutečnosti šéfem gangu, který obchoduje drogami, zlatem a drahokamy, a že auto, v němž se veze do Itálie, je přímo napěchované kontrabandem...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski