Sledovat film Flirt se slečnou Stříbrnou online

Přehrajte si film Flirt se slečnou Stříbrnou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, krimi Flirt se slečnou Stříbrnou na !
  Sledovat Flirt se slečnou Stříbrnou online
Žánr:
drama, komedie, krimi
Režie:
Václav Gajer
Hrají a postavy:
Marie Drahokoupilová (Miss Stribrna), Jan Kačer (Tulicův mladší syn Karel), Pavel Landovský (Vašek), Milena Zahrynowská (neteř stréčka Křópala Věra), Ilja Prachař (šéf), Jiřina Jirásková (paní Blumenfeldová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Filmový přepis románu Josefa Škvoreckého Lvíče o zvláštní milostné hře zkušeného svůdce a nepřístupné krásky.

Snímek Flirt se slečnou stříbrnou se oproti jiným filmům natočeným v roce 1969 poměrně dlouho promítal v běžné distribuci. Důvodem stažení nebyl ani tak obsah filmu jako spíš jméno autora literární předlohy Josefa Škvoreckého, který v roce 1969 odešel do zahraničí. Žánrově těžko zařaditelný snímek, končící nečekaným kriminálním rozuzlením s morálním posláním, se odehrává v prostředí jednoho velkého nakladatelství. I když se snímek kriticky dotýká praktik panujících v tomto prostředí, děj se soustředí především na pokusy redaktora Karla o sblížení s tajemnou slečnou Stříbrnou. Věčně odolávající dívka však o společnost zkušeného svůdce stojí ze zcela jiných než intimních důvodů...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski