Sledovat film Flirt se slečnou Stříbrnou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Flirt se slečnou Stříbrnou
  Sledovat 1490 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
Václav Gajer
Hrají a postavy:
Marie Drahokoupilová (Miss Stribrna), Jan Kačer (Tulicův mladší syn Karel), Pavel Landovský (Vašek), Milena Zahrynowská (neteř stréčka Křópala Věra), Ilja Prachař (šéf), Jiřina Jirásková (paní Blumenfeldová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Filmový přepis románu Josefa Škvoreckého Lvíče o zvláštní milostné hře zkušeného svůdce a nepřístupné krásky.

Snímek Flirt se slečnou stříbrnou se oproti jiným filmům natočeným v roce 1969 poměrně dlouho promítal v běžné distribuci. Důvodem stažení nebyl ani tak obsah filmu jako spíš jméno autora literární předlohy Josefa Škvoreckého, který v roce 1969 odešel do zahraničí. Žánrově těžko zařaditelný snímek, končící nečekaným kriminálním rozuzlením s morálním posláním, se odehrává v prostředí jednoho velkého nakladatelství. I když se snímek kriticky dotýká praktik panujících v tomto prostředí, děj se soustředí především na pokusy redaktora Karla o sblížení s tajemnou slečnou Stříbrnou. Věčně odolávající dívka však o společnost zkušeného svůdce stojí ze zcela jiných než intimních důvodů...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko